AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar 21 yıllık hizmetlere vurgu yaptı

HomeGündem

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar 21 yıllık hizmetlere vurgu yaptı

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, milletin dayanağı ve duasıyla 21 yıldan beri yapılan hizmetlerin birebir formda yeniden milletin takviyesi ile 14 Mayıs’tan sonra da devam edeceğini söyledi.

Bayrampaşa’da Yenilenen Acil Servis Hizmete Açıldı
EY Küresel Yönetim Kurulu Risk Araştırması Yayımlandı
Konya Büyükşehir’den İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında Örnek Uygulama

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar, milletin takviyesi ve duasıyla 21 yıldan beri yapılan hizmetlerin tıpkı halde tekrar milletin takviyesi ile 14 Mayıs’tan sonra da devam edeceğini söyledi.

AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde esnaf, kahvehane ve vatandaş ziyareti yaptı. Gün uzunluğu ilçede ziyaretlerini sürdüren Kırkpınar vatandaşlardan dayanak istedi.

“AK Parti olarak 21 yıldır daima eserlerimizle karşınıza çıktık,  hizmetlerimizi anlattık. Milletimizin gönlün de tekrar icratlarımızla olmaya devam edeceğiz” diyen Kırkpınar konuşmasında şu tabirlere yer verdi:

“2. Bölge milletvekili ve milletvekili adayı olarak İzmir’de bölge ayırmaksızın hizmet etmeye devam ediyoruz. Bu gün sizlerin karşısına gerek Sn. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yaptığımız hizmetler gerekse bizim çalışmalarımızdan ötürü rahatlıkla çıkabiliyoruz. Sizlerden aldığımız takviyeyle sizlere en yeterli hizmeti yapmak için çalıştık, inşallah birebir formda desteğinizle devam edeceğiz. 21 yılda sabırla inşa ettiğimiz kazanımların sürmesi için her birimize çok değerli sorumluluklar düşüyor. Geçtiğimiz 21 yılda Türkiye Yüzyılı atılımımız için gereken altyapıyı büyük ölçüde tamamladık. Eğitimden sıhhate, ulaşımdan güce, endüstriden tarıma, spordan kültüre her alanda asırlık eksikleri tamamladık.”

Yapılan hizmetleri engellemek için her yola başvurduklarını vurgulayan Milletvekili Kırkpınar, “Demokrasi ve kalkınma atılımlarımızın önünü kesmek için her türlü yola başvurdular. İnsanları korkutmaktan tehdit etmeye, palavra ve iftira kampanyalarından darbecilere dayanak olmaya kadar, her yolu denediler. Yaptığımız her yapıtı engellemeye kalktılar. Ülkemize kazandırdığımız yolları, köprüleri, tünelleri, tren çizgilerini, limanları, sanayi bölgelerini, konut projelerini engellemek için uğraştılar. Takoz siyasetiyle sokakları terörize etmekten, mahkeme kapılarını aşındırmaya kadar her şeyi yaptılar. Gerçeklerin üzerini çamurla, çamur siyasetiyle kapatamazlar” dedi.

Bundan evvel olduğu üzere bundan sonra da yaşanan ezaları tekrar AK Partinin çözeceğine işaret eden Kırkpınar, “Ülkemizin demokrasi ve kalkınma atılımlarını nasıl biz gerçekleştirdiysek, bugün de milletimizin hangi problemi varsa yeniden biz çözeriz. Kelamımızı yerine getireceğimizin ispatı da ülkemize ve milletimize bugüne kadar kazandırdığımız hizmetlerdir. Devletimizin tüm imkânlarıyla, bayanlarımızın, gençlerimizin, emeklilerimizin, çalışanlarımızın, esnafımızın, çiftçimizin kısacası milletimizin yanında daha güçlü biçimde yer alacağız. Eğitimden istihdama, kendi işini kurmadan evliliğe her mevzuda hibe ve kredi vererek, gençlerimizin geleceğini beraberce inşa edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: