Avrupa’nın en büyük dal buluşmasına Türkiye damgası

HomeEkonomi

Avrupa’nın en büyük dal buluşmasına Türkiye damgası

Türkiye’den baskı dalı temsilcileri, Avrupa’nın en büyük dal buluşması olan FESPA Küresel Print Expo 2023’te en yeni eser ve hizmetlerini sergileyecek.

MEB’den 81 ile yazı: Yaz okullarının detayları belirli oldu
TÜİK: İhracat ünite bedel endeksi %2,7 arttı
Kalekim, 2023 yılına süratli başladı: Birinci çeyrek net karı %43 artışla, 101 milyon TL oldu

Türkiye’den baskı kesimi temsilcileri, Avrupa’nın en büyük kesim buluşması olan FESPA Küresel Print Expo 2023’te en yeni eser ve hizmetlerini sergileyecek. 23-26 Mayıs tarihlerinde Münih’te düzenlenecek fuarda Türkiye’den baskı, endüstriyel reklam ekipmanları ve gereçleri üreten 20’den fazla şirket, FESPA Küresel Print Expo ve European Sign Expo’ya katılarak ihracatlarını artıracak

Avrupa ve dünyanın en büyük baskı fuarı FESPA Küresel Print Expo 2023, 23-26 Mayıs tarihleri ortasında Almanya’nın Münih kentinde dalı bir ortaya getiriyor. Endüstriyel reklam fuarı European Sign Expo’yu da kapsayan FESPA Küresel Print Expo’ya Türkiye’den şirketler de çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Türkiye’den baskı, endüstriyel reklam ekipmanları ve gereçleri üreten 20’den fazla şirket her iki aktiflikte yeni işbirlikleriyle ihracat hacimlerini artırmayı hedefliyor. 

 Türkiye’den şirketlerin prömiyeri 

Bu yıl Türkiye’den iştirakçilerin ağır ilgi gösterdiği FESPA Küresel Print Expo 2023, ‘Yeni Perspektifler’ sloganıyla iştirakçileri büyüme fırsatı yakalamaya davet ediyor. FESPA Küresel Print Expo ve European Sign Expo 2023’te 330’dan fazla iştirakçi, ziyaretçilere dijital, serigrafi, dokumacılık baskısı ve endüstriyel reklam uygulamaları için eser yeniliklerini sunacak. 

Türkiye’den baskı ve endüstriyel reklam ekipmanları ve materyalleri üreten Amiral Alüminyum, Bilsan Bayrak, Canapa Kağıt, Çağdaş Kağıt, EmirTrans Paper, Ese Reklam, Ledu, Liteks, Lion Group (Bizce Neon), Lustre, Ores Display, Plastfit, Remifol, Seçil Bayrak, Smile Sign, Soletex, Som A.Ş., Hoş Reklam, Teknika Teknik Dokuma, Textilbox, Toyopan, Trujet ve Ues Makina tahlillerini sergileyecek.

FESPA Küresel Print Expo’ya birinci sefer katılacak olmanın heyecanını yaşadıklarını belirten EmirTrans Paper’ın sahibi Aykon Yılmaz, “Ürün gamımızda ince gramaj kâğıtlarına odaklandık. Fuarda 25-45 gram ortasında değişen kağıt çeşitlerimizin dünya prömiyerini yapacağız” dedi. 

Uzmanlar anlatacak

FESPA Küresel Print Expo kapsamında fuar boyunca özel etkinlikler de düzenlenecek. Fuar ziyaretçilerine açık bir stant alanı etrafında şahsileştirme için eser ve tahlillerden oluşan deneyimsel bir vitrin sunulacak. Şahsileştirme Tecrübesi konferansı, 50’den fazla uzman konuşmacının yer alacağı, şahsileştirilmiş sadakat pazarlaması, spor giysi ve moda özelleştirme, ısmarlama iç yerler ve şahsileştirilmiş paketlemeye adanmış ferdi içerik akışlarını içerecek. 

Yılın en düzgünleri ödüllendirilecek

Ayrıca FESPA Ödülleri’yle yılın en düzgün uygulamaları açıklanacak. FESPA Mükafatları, sanayi standartlarının belirlendiği ve en âlâ matbaacıların yeteneklerini, katkılarını ve yaratıcılıklarını sergilediği yer olarak baskı ve tabela dünyasında tanınan tek bağımsız baskı sanayisi mükafatı olarak biliniyor. World Wrap Masters müsabakası da folyo kaplama alanında bölümün en düzgünlerini bulmak için düzenlenecek. World Wrap Masters Europe 2023’te eğitim atölyeleri, şovlar ve yarış yer alacak. 7. yılında olan Printeriors 2023 kapsamındaysa baskı alanında teknoloji ve iç dekorasyonun nasıl birleştirildiği sergilenecek. 

FESPA Küresel Print Expo’ya fiyatsız katılmak için isteyen şirketler FESPA’nın Türkiye’deki temsilcisi ARED üzerinden irtibata geçerek bölgenin en büyük baskı dünyası gösterisine dahil olabilecekler. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: