Bakan Muş ve Lider Sandıkçı Geleceğin Bilim İnsanlarıyla Bir Ortaya Geldi

HomeGündem

Bakan Muş ve Lider Sandıkçı Geleceğin Bilim İnsanlarıyla Bir Ortaya Geldi

Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Muş ve Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitim alan öğrencileri ziyaret etti.

Sırena 78, ABD’li yat tutkunlarıyla ilk kez buluştu
Konak’ta ‘yeşil’ atak
İngiliz bakanın panik dolu anları! Bir anda sığınaklara koştular

Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Muş ve Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitim alan öğrencileri ziyaret etti.

Canik Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan ve geleceğin bilim insanlarını yetiştiren Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitimler devam ediyor. Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Muş ve Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nü ziyaret ederek öğrencilerle bir ortaya geldi. Öğrencileri eğitim aldıkları atölyelerde ziyaret eden, Bakan Muş ve Lider Sandıkçı, onlarla yakından ilgilenerek sohbet etti. Lider İbrahim Sandıkçı, Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde bulunan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanları ile yerleşkede devam eden eğitimler hakkında Bakan Mehmet Muş’a bilgilendirmelerde bulundu. Öğrenciler, Bakan Muş ve Lider İbrahim Sandıkçı’yı büyük bir sevgi ve ilgi ile karşıladı.

Canik Keşif Kampüsü’nde Uygulamalı Eğitim

Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü’nde eğitimlerine devam eden öğrencileri ziyaret eden Ticaret Bakanı ve AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Dr. Mehmet Muş ve Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı öğrenciler tarafından büyük bir coşkuya karşılandı. Lider İbrahim Sandıkçı, gerçekleşen ziyaret programında Canik Keşif Kampüsü’nde bulunan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanları ile devam eden eğitimler ile ilgili Bakan Muş’a bilgiler verdi. Canik Keşif Kampüsü’nde özel olarak hazırlanan eğitim müfredatı çerçevesinde uygulamalı eğitimlerin devam ettiğini vurgulayan Lider İbrahim Sandıkçı, “Canik Keşif Yerleşkemizde öğrenci seçme imtihanlarının tamamlanmasının akabinde başlayan eğitimlerimiz sürat kesmeden devam ediyor. Çocuklarımız ve gençlerimiz keşif yerleşkemizde T3 Vakfı tarafından özel olarak hazırlanan eğitim müfredatı çerçevesinde uygulamalı bir halde eğitim alıyor. Öğrencilerimiz, keşif yerleşkemizde oluşturduğumuz atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanlarımızda, zihinsel gelişimlerini ve muhakeme yeteneği arttıran, el hünerlerini kuvvetlendiren eğitimlerle bir ortaya geliyor. Öğrencilerimiz, alanında uzman eğitmenlerimizle birlikte hayallerini gerçekleştirebileceği ve ufkunu genişleteceği bir ortamda çalışmalarını sürdürüyor” dedi.

İncelemelerde Bulundular

Canik Keşif Kampüsü’nde yer alan atölye, laboratuvar, uygulama ve keşif alanlarında incelemelerde bulunan Bakan Muş ve Lider İbrahim Sandıkçı, akabinde ilerleyen süreçlerde ilçede yapılması planlanan çalışmalarla ilgili istişare gerçekleştirdi. Bakan Muş, Lider İbrahim Sandıkçı’ya ilçede hayata geçirilen projeler ve gerçekleştirdiği özverili çalışmalardan ötürü teşekkür etti.
 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: