Bandırma Belediye Lideri Av. Tolga Tosun, “14 Mayıs Anneler Günü” münasebetiyle bildiri yayınladı

HomeGündem

Bandırma Belediye Lideri Av. Tolga Tosun, “14 Mayıs Anneler Günü” münasebetiyle bildiri yayınladı

Bandırma Belediye Lideri Av. Tolga Tosun Anneler Günü iletisinde; “Sevginin, fedakarlığın ve şefkatin en hoşunu bizlere sunan, hayatımızın en değerli varlıkları annelerimiz; Sizler ailemizin ve toplumumuzun en kıymetli temel taşısınız.

Lider Altay: “Annelik Fedakârlığın Beden Bulmuş Halidir”
Pehlivan’dan Anneler Günü bildirisi
Anneler Günü’nde Özel İkram Arayanlara En Hoş Alternatifler Canon’da

Bandırma Belediye Lideri Av. Tolga Tosun Anneler Günü mesajında; “Sevginin, fedakarlığın ve şefkatin en hoşunu bizlere sunan, yaşamımızın en değerli varlıkları annelerimiz; Sizler ailemizin ve toplumumuzun en kıymetli temel taşısınız.

Annelerimiz hayatımızdaki her şeydir.  Gerektiğinde bize dayanak olmuş, gerektiğinde yol göstermiş ancak her vakit yanımızda olmuşlardır. Hayatı boyunca hem mutluluğumuzu hem kederimizi paylaşan annelerimiz, bizlerle her vakit kol kola ve omuz omuzalardır.

Annelerimiz biz çocuklarını şekillendirirken tıpkı zamanda toplumumuzun da geleceğini şekillendirirler. Kıymetlerimizi, sevgiyi, saygıyı ve hoşgörüyü öğretir ve toplumumuzun geleceğine aktarırlar. Annelerimiz geleceğimizi inşa ederken daha sağlıklı, daha güçlü ve daha başarılı bir toplumun temel taşı olmaktadırlar.

Annelerimize olan sevgi ve minnet hislerimizi her gün ifade etmeliyiz. Annelerimize vaktimizi ayırmalı, sevgimizi göstermeli ve onları memnun etmeliyiz. Hiçbir vakit unutmamalıyız ki annelerimiz sevginin ve ilginin en büyüğünü hak ederler.

Bütün annelerimizin ellerinden öpüyor, sıhhat, memnunluk ve huzur dolu bir ömür geçirmelerini temenni ediyor, “Sevgi” dolu bir “Anneler Günü” diliyorum,” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: