Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Sinemalar Muhakkak Oldu

HomeKültür & Sanat

Bu Cuma Vizyonda Yer Alacak Sinemalar Muhakkak Oldu

Birbirinden farklı sinemalara konut sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 12 Mayıs Cuma günü vizyona girecek yeni sinemalarla buluşturuyor.

Bireysel Kredi Kartı Borçlanmaları Geçen Yıla Göre 2,77 Kat Arttı
Loft Art’ın ‘Prestij Sergisi’ serisinin ikinci konuğu Türkiye’nin yetiştirdiği değerli sanatkarlardan Mehmet Güleryüz
Xiaomi 2023 Yılı 3. Çeyrek Kârını Açıkladı

Birbirinden farklı sinemalara konut sahipliği yapan Paribu Cineverse, sinemaseverleri 12 Mayıs Cuma günü vizyona girecek yeni sinemalarla buluşturuyor. Vizyonda yer alan sinemaların yanı sıra Karabasan (Marerittet, Nightmare), Lanetli Kan (Blood), Sevinçli Çiftlik: Tren Kalkıyor! (A Mystery on the Cattle Hill Express), Sırrı Cin, Sword Arka Online the Movie: Progressive – Scherzo of Deep Night, Koku, Belle ve Sebastian: Yiğit Dostum ve Suçsuz (The Innocent)  filmleri sinemaseverlerin beğenisine sunuluyor.

Pek çok sineması dünyayla birlikte vizyona getiren Paribu Cineverse, bu Cuma da birbirinden farklı tıpta yerli ve yabancı sinemaları vizyona getiriyor. Animasyondan tansiyona, dramdan güldürüye ve dehşete değerli üretimlerin vizyonda olacağı Cuma günü, sinemaseverlere farklı dünyaların kapılarını aralayacak. Karabasan (Marerittet, Nightmare), Lanetli Kan (Blood), Sevinçli Çiftlik: Tren Kalkıyor! (A Mystery on the Cattle Hill Express), Sırrı Cin, Sword Arka Online the Movie: Progressive – Scherzo of Deep Night, Koku, Belle ve Sebastian: Yiğit Dostum ve Günahsız (The Innocent) filmlerinin vizyona gireceği 12 Mayıs Cuma gününün vizyon programı ve detayları paribucineverse üzerinden takip edilebiliyor. 

12 Mayıs Cuma günü vizyonunun öne çıkanları

  • Yönetmenliğini ve senaristliğini Kjersti Rasmussen’in yaptığı Norveç yapımı Karabasan (Marerittet, Nightmare), yeni evli çiftin taşındıkları meskende başlarından geçen doğaüstü olayları mevzu ediniyor. Yeni meskenlerinde daima komşularının arbede ve bebek çığlık seslerini duyan Mona ve Robby, bir mühlet sonra bu seslerin meskenden geldiğini fark eder ve bir iblis tarafından atağa uğrarlar…
  • Michelle Monaghan, Danika Frederick ve Skeet Ulrich’li oyucu takımıyla vizyona giren Lanetli Kan (Blood), küçük bir ailenin başlarından geçen şanssız olayları anlatıyor. Hemşire olan Jess’in kızı ve küçük oğlu Owen ile birlikte ailesinin eski çiftlik konutuna taşınması ve sonrasında Owen’ın doğaüstü varlıklar tarafından ele geçirilmesi hayatlarını altüst eder. Jess, oğlunu kurtarabilmek için hudutlarını zorlamak zorundadır.
  • Animasyon tutkunlarının ve çocukların beğenisini kazanacak Neşeli Çiftlik: Tren Kalkıyor! (A Mystery on the Cattle Hill Express), ekinlerin büyümesini sağlayan nano-tohumun çalınması ve sonrasında hırsızı arama çabasını husus ediniyor. Sevinçli Çiftlik’in devrimsel icadının ürettiği değer biçilmez tohumun çalınması sonucu Klara ve Gaute, ünlü dedektif Agatha Christensen’e sarfiyat. Sevinçli Çiftlik’in kurtulması artık bu üçlü kadronun başarısına bağlıdır. 
  • Uğur Karakuzu’nun direktörlüğünde vizyona giren Sırrı Cin, saklı kalmış bir sırrın ortaya çıkması sonrası gelişen olayları mevzu ediniyor. Babil cinlerinin gizlediği bir sırrın açığa çıkma sürecini ve sonrasını anlatan sinemada, bir köye öğretmen olarak atanan Tülay, kayalık bir alanda keşfedilmemiş bir sır keşfeder ve hayatı altüst olur… 
  • Anime tutkunlarını vizyona çekecek Sword Arka Online the Movie: Progressive – Scherzo of Deep Night, bir vefat oyununda oyun başkanı olarak kapana kısılan iki başkanın hayat çabası anlatılıyor. Sword Arka Online’da çaba eden Kirito ve Asuna, yaşamak için farklı kat ve kademelerde canavarlarla yüzleşmek zorunda kalırlar. 
  • Barış Gördağ ve Yasin Çetin ikilisinin direktörlüğünü üstlendiği yerli dram filmi Koku, ailesinden ilgi ve sevgi göremeyen bir bayanın kıssasını anlatıyor. İdeoloji profesörü olan İlhan, kendi ailesini kurarak ailesinden göremediği sevgiyi bulma arayışında işitme ve konuşma engelli bir çocukla tanışır ve ortalarında farklı bir bağ oluşur. Kullandığı parfümü ile çocuğun ninesinin nergis kokusunu anımsatan İlhan, küçük kız sayesinde sevginin ne demek olduğunu öğrenir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: