Buca’da oy vermeye pürüz yok

HomeGündem

Buca’da oy vermeye pürüz yok

BUCA Belediyesi, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Devir Milletvekili Genel Seçimi’nde oy kullanacak engelli hemşehrilerine ulaşım dayanağı sağlayacak.

‘Aynı Bahçenin Farklı Çiçekleri’ Göz Kamaştırdı
Selçuklu sosyal belediyecilikte örnek olmaya devam ediyor
Ziçev’li Özel Yürekler Marşlar Söyledi

BUCA Belediyesi, 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Periyot Milletvekili Genel Seçimi’nde oy kullanacak engelli hemşehrilerine ulaşım takviyesi sağlayacak.

Buca’da, engelli vatandaşların demokratik hakları olan oy verme süreçlerini gerçekleştirebilmesi için gerekli tedbirler alındı. Engelli dostu projeler üreten Buca Belediyesi, 14 Mayıs Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanı Seçimi ve 28. Devir Milletvekili Genel Seçimi’nde engelli hemşehrilerini oy kullanacakları sandıklara taşıma hizmetini üstlendi. Engelli vatandaşlar, belediyenin araçlarıyla konutlarından alınarak oylarını kullandıktan sonra tekrar meskenlerine bırakılacak.  

Hizmetten yararlanmak isteyen engelli bireylerin 12 Mayıs Cuma gününe kadar Buca Belediyesi Sarı Masa Tahlil Merkezi’ne ait 0 850 228 28 22 numaralı telefonu arayarak kayıt yaptırmaları gerektiği belirtildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: