Burak Bulut’un “Gecelere Sor” Müziği Mahzen Media Etiketiyle Yayınlandı

HomeMagazin

Burak Bulut’un “Gecelere Sor” Müziği Mahzen Media Etiketiyle Yayınlandı

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Burak Bulut, "Gecelere Sor" isimli yeni müziğini Mahzen Media etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Yarısı Bizden Kampanyası’nda son durum! Bakan Kurum: 620 bin başvuru yapıldı
İlhan Şeşen Küçükçekmece’de Konser Verdi
Akkuyu NGS Ekı̇bı̇ Yenı̇ Bir Vı̇deo Klı̇pte Rol Aldı

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Burak Bulut, “Gecelere Sor” isimli yeni müziğini Mahzen Media etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu. Kelam ve müziği Doğanay Karadeniz’e ilişkin olan müziğin aranjesi Mustafa Ceceli’ye, mix ve mastering’i ise Koray Püskül’e ilişkin.

“Gecelere Sor” müziği, ayrılığın acısını ve hasreti anlatan dokunaklı bir müzik olarak öne çıkıyor. Müziğin kelamları hayli etkileyici ve dinleyenlerin iç dünyalarına dokunuyor.

Yönetmenliğini Ecem Gündoğdu’nun üstlendiği müziğin görüntü klibi de Mahzen Fabrick Youtube kanalında müzikseverlerle buluştu. Burak Bulut, “Gecelere Sor” müziğiyle müzikseverleri duygusal bir seyahate çıkarıyor ve sesinin gücüyle dinleyenleri etkiliyor.

Burak Bulut, “Gecelere Sor” müziğiyle müzikseverlere bir sefer daha güçlü bir performans sergiledi. Müzik, içinde barındırdığı manalı kelamlarıyla dinleyicilere ilham veriyor ve hayatın zorluklarına karşı umut veriyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: