Büyükşehir’den annelerin gönlüne dokunan program

HomeGündem

Büyükşehir’den annelerin gönlüne dokunan program

Büyükşehir, Anneler Günü münasebetiyle Gebze’de bulunan Anne Kent Defne Tesisleri’nde bir kutlama programı düzenledi

P&G ve TMOK Olimpiyat Umudunu Spor Okuluyla Deprem Bölgesi’ne Taşıyor
Özel öğrencilerden anlamlı gösteri
Besin Alerjisi Tedavisinde Erken Tanışma Dönemi

Büyükşehir, Anneler Günü hasebiyle Gebze’de bulunan Anne Kent Defne Tesisleri’nde bir kutlama programı düzenledi

“Kocaeli Anne Şehir” projesi kapsamında kent genelinde bulunan annelere yönelik etkinlikler ve faaliyetler düzenleyen Büyükşehir Belediyesi, Anneler Günü’nde Kocaelili anneleri unutmadı. Bu bağlamda Bayan ve Aile Hizmetleri Şube Müdürlüğü, Gebze’de bulunan Anne Kent Defne Tesisleri’nde Anneler Günü aktifliği düzenleyerek onların gönüllerine dokundu.

 

“CENNET ANNELERİN AYAĞININ ALTINDADIR”

Annelerin değerinin sözlerle tabir edilemeyecek kadar büyük olduğunun anlatıldığı program renkli imajlara sahne oldu. Programda, “Anne olmasaydı insanlık olmazdı. Anne o kadar kıymetlidir ki, cennetin annelerin ayağının altında olduğunu unutmayalım. Annelerimiz ailenin temel direği ve toplumun da geleceğidir. Sağlam bir toplum fakat temelleri sağlam atılmış aile yapısı ile mümkündür” vurgusu yapıldı.

 

ÇOCUKLARDAN GÜLDÜREN CEVAPLAR

Defne Tesisleri’nde okul öncesi eğitim alan öğrencilerin hazırladıkları görüntüler, sinevizyon eşliğinde annelerine izletildi. His dolu anların yaşandığı programda, çocuklara anneleriyle ilgili müşahedelerini ve hafızalarını yoklamaları için sorulan sorular ve verilen komik yanıtlar anneler ortasında gülüşmelere neden oldu. Program günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ve ikram takdimi ile sona erdi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: