Eda Acar’ın Yeni EP’si “Yanıma Gel”, Güçlü Besteleri ve Yenilikçi Sounduyla Müzikseverlerin Favorisi Olmaya Aday

HomeMagazin

Eda Acar’ın Yeni EP’si “Yanıma Gel”, Güçlü Besteleri ve Yenilikçi Sounduyla Müzikseverlerin Favorisi Olmaya Aday

O Ses Türkiye'deki performanslarıyla dikkat çeken genç yetenek Eda Acar, kendi müziklerinden oluşan yeni EP'si "Yanıma Gel" ile müzikseverlerin karşısına çıktı.

Zorlu PSM Touché Haziran Ayında Eğlenceli, Nostaljik ve Çok Keyifli!
Nova Norda; “Ne İstediğimi Bulmak İstedim”
Büyük Ev Ablukada; “Aramızdaki En İyi İnsan Gülinler”

O Ses Türkiye’deki performanslarıyla dikkat çeken genç yetenek Eda Acar, kendi müziklerinden oluşan yeni EP’si “Yanıma Gel” ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Eda Acar’ın bestekar yanı, yeni kuşak soundu ve alışılmışın dışında vokal performansı ile öne çıkan projenin çıkış müziği, EP ile birebir ismi taşıyan “Yanıma Gel” oldu. Müziğin kelam ve bestesi Eda Acar ve İrem Şahin’e, düzenlemesi ise Özgür Karakaya’ya ilişkin.

Yusufcan Özbilen’in direktörlüğünü üstlendiği “Yanıma Gel” müziğinin görüntü klibi, Eda Acar’ın güçlü performansını görsel bir şölenle birleştiriyor. “Yanıma Gel” EP’sinde ayrıyeten “İzin Ver”, “Gelemem Kendime” ve “Son Tweet” isimli 3 müzik daha yer alıyor.

Eda Acar’ın kendine mahsus biçimi, güçlü vokali ve başarılı besteleri, Spica Records etiketiyle yayınlanan “Yanıma Gel” EP’siyle müzikseverlerden büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: