EPOS hareket halindeki ofis profesyonelleri için ADAPT 560 kulaklığı sunuyor

HomeTeknoloji

EPOS hareket halindeki ofis profesyonelleri için ADAPT 560 kulaklığı sunuyor

115 yıllık yenilik ve ses tecrübesi üzerine inşa edilen Demant Grup’un bir modülü olan EPOS, çağdaş işgücünün gereksinimlerini Red Dot 2020 Tasarım Mükafatı sahibi ADAPT 560 kulaklık ile karşılıyor.

vivo, akıllı telefon kullanıcılarının kullanım ve satın alma tercihlerini açıkladı
TECNO, Gelişmiş Sensör Kaydırmalı OIS Teknolojisine Sahip CAMON 20 Serisi’ni Satışa Sundu
Samsung Galaxy SmartTag2 Değerli Eşyalarınızı Takip Etmenin En Akıllı Yolu

115 yıllık yenilik ve ses tecrübesi üzerine inşa edilen Demant Grup’un bir modülü olan EPOS, çağdaş işgücünün muhtaçlıklarını Red Dot 2020 Tasarım Mükafatı sahibi ADAPT 560 kulaklık ile karşılıyor. Markanın ADAPT eser serisinin özelliklerini temel alan ADAPT 560, şekilden ya da kristal berraklığındaki sesten ödün vermeden, farklı aygıtlarda ve farklı yerlerde çalışıp iş birliği yapmak isteyen hareketli profesyonellerden esinlendi.

 

 

EPOS, ADAPT serisinin yeni eseri, ADAPT 560 II Bluetooth® kulaklığını ses tutkunlarıyla buluşturdu. Ağır ve çağdaş profesyonellerin hayatlarına sıkıntısız bir formda entegre olmak üzere tasarlanan ADAPT 560, kullanıcıların ofis içinde ve dışında çalışırken potansiyellerini ortaya çıkarıyor. ADAPT 560’ın eşsiz tasarımı inanılmaz ses kalitesi ve konfor sunarken, kullanıcıların ortama adapte olmalarını sağlıyor.  

ADAPT 560 ile sesinizi istediğiniz üzere kullanın

Taşınabilir kablosuz bir dizayna sahip olan ADAPT 560, kullanıcıların gereksinimlerine ve o anki fonksiyonlarına anında adapte olmalarına imkan tanıyan yeni ve zımnî katlanabilir bir “boom kol” özelliğine sahip. ADAPT 560, boom koluna yerleştirilen iki gelişmiş mikrofonla, bilhassa sesli konuşmalarda kalitenin kristal berraklığında olması için tasarlandı. Meskende, havalimanında yahut ağır bir ofiste, kullanıcıların muhtaçlık duydukları sesi tam olarak denetim etmelerini sağlayan ADAPT 560, profesyonellerin etraflarına karşın odaklanmaları ve üretken kalmaları ismine geliştirilmiş üst seviye bir kulaklık.  

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) ile ADAPT 560, gelişmiş dört mikrofonlu dizilim sayesinde art plan gürültüsü parazitini azaltıyor. ADAPT 560, UC optimizasyonu ve eşzamanlı olarak iki Bluetooth® aygıtını eşleştirerek kullanıcıların aygıtlar ortasında basitçe geçiş yapmasına imkan tanıyan çok noktalı temas ile ses performansını daha da güzelleştiriyor. Kullanıcılar, kulaklıkta bulunan Microsoft Teams tuşu ile toplantıları yönlendirebiliyor. Aktivasyon, kulaklıktaki özel bir düğme aracılığıyla anında uygulamayı başlatarak daha da kolay hale getiriyor.

Her vakit çok taraflı iletişim

Kullanıcılar ADAPT 560 ile bluetooth üzerinden aygıtlar ortasında zahmetsizce geçiş yapabiliyor ve tıpkı anda çok noktalı ilişkinin keyfini çıkarıyor. Paket içerisinde bulunan BTD 800 USB dongle ile bilgisayara temas yapılabiliyor. 

Çevrenizle irtibatta kalın

ADAPT 560’ın EPOS Voice™ teknolojisi, kulaklık  çıkarılmadan etkileşim kurulabilmesini sağlıyor. 46 saate kadar pil ömrüne sahip olan ADAPT 560, uzun pil ömrüyle nerede ve ne biçimde çalışılırsa çalışılsın emniyetli performans sunuyor. Taşınabilir taşıma çantasıyla kolay kolay saklanabilen ADAPT 560’ın  kompakt taşıma çantası, USB dongle ve USB-C kablosu içeriyor.

EPOS ADAPT 560 ile etkin ol, daha fazlasını elde et

Gürültüyü azaltan EPOS ADAPT 560, açık ofislerde yahut hareket halinde çalışan profesyonellerin konsantrasyonunun bozulmasını engelleyerek üretkenliği artırıyor. Kullanıcılar harika konuşma anlaşılırlığı için bilinmeyen bom kolu ile daha net davetler yapabiliyor ve gürültülü ortamlarda odaklanmak için ANC özelliğinden yararlanabiliyor. Eksiksiz konuşma netliği, yüksek verimli iş görüşmelerine imkan tanırken Red Dot 2020 Tasarım Mükafatı sahibi ADAPT 560’ın katlanabilen bom kolu mikrofon kullanmadığı vakitlerde baş bandına katlanarak gizlenebiliyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: