EPOS’tan ADAPT 660 AMC kulaklık “Heyecanlandırmak için tasarlandı”

HomeTeknoloji

EPOS’tan ADAPT 660 AMC kulaklık “Heyecanlandırmak için tasarlandı”

Aston Martin Cognizant Formula One™ grubunun Küresel Ses Ortağı EPOS, çeşidinin birinci örneği olan ADAPT 660 AMC kulaklıkla üretkenliği en üst düzeye taşıyor.

İSU Genel Müdürlüğünden Peroneline İşaret Dili Eğitimi
Ege’den bahara özel proje: “Temiz Bir Nefes Al”
10. Uluslarası İletişim Günleri uluslararası bilgi şölenine dönüştü

Aston Martin Cognizant Formula One™ takımının Küresel Ses Ortağı EPOS, cinsinin birinci örneği olan ADAPT 660 AMC kulaklıkla üretkenliği en üst düzeye taşıyor. Yarış arabasından ilham alan kulaklık, Aston Martin F1™ grubuna güç veren yüksek kaliteli gereçler ve inanılmaz dizaynla hayatı süratli yaşayanlar için ses tecrübesi sunuyor.  

 

 

Ses ve işitme teknolojileri konusunda dünya başkanı Demant Grup’un modülü olan EPOS, dinamik çalışma biçiminin kuvvetli gereksinimlerini karşılayabilecek bir kulaklığa muhtaçlık duyanlara Aston Martin Formula One™ iştirakinde yarattığı ADAPT 660 AMC’yi sunuyor. Aston Martin F1™’in en yeni arabası AMR22’den esinlenen ADAPT 660 AMC, AMF1™ takımına güç veren yüksek kaliteli gereçler ve harika dizaynıyla  iletişimde ses kalitesi ve en yüksek verimliliği talep eden çağdaş profesyoneller için özel olarak geliştirildi. 

Kristal netliğinde bağlantı için EPOS AI™ tarafından desteklenen kulaklık, uyarlanabilir ANC’ye (Aktif Gürültü Önleme), üstün stereo sese ve makine tahsili ile geliştirilmiş mikrofonlara sahip. Hayatı süratli şeritte yaşayanlar için odunsuz bir ses sunan  ADAPT 660 AMC’nin kulak kapsülleri etrafı, Aston Martin özel renkleriyle bezeli. Kulaklığın taç kısmı ise Aston Martin’in F1 aracında kullanılan kemerin kumaşıyla kaplı.

Hem kurumsal kulaklık hem ofis kulaklığı hem de müzik kulaklığı olarak kullanılabilen ADAPT 660 AMC; ses efektlerinden birinin seçimiyle müzik yahut cümbüş için kullanıcının kendi özelleştirilmiş sesini yaratmasını imkanlı kılıyor. En yeterli ses tecrübesi için stereo ve aptX ses akışı sunan ADAPT 660 AMC, EPOS Voice Clarity özelliği sayesinde irtibatı kusursuz ve kesintisiz hale getiriyor. Kablolu yahut kablosuz irtibata uygun olan ADAPT 660 AMC, tıpkı vakitte Microsoft Teams sertifikasıyla toplantılara tek tuşla iştiraki imkanlı kılıyor. Kulaklık, tüm tümleşik bağlantı platformlarıyla da uyumlu.

ANC özelliği ile  kullanıcıyı ortam gürültüsünden izole eden  ADAPT 660 AMC; otomatik ses ayarı, touch pad ile kolay denetim, USB kablo ve dongle ile PC, 3,5 mm kablo ve bluetooth ile taşınabilir aygıt ilişkisine sahip. 30 saate kadar kullanım müddeti ve 25 metreye kadar kablosuz erişim menzili sunan kulaklık; WindSafe, SpeakFocus, TalkTrough teknolojilerine de sahip.

Çarpıcı Aston Martin Racing Green sertifikalı ADAPT 660 AMC, ister ofiste hareket halindeyken ister konutta çalışırken ister pist kenarındayken irtibat verimliliğini artırmanız için vazgeçilmez bir kulaklık. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: