Göynük Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

HomeGündem

Göynük Mahallesi’nde yol ve kaldırım çalışmaları devam ediyor

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesi'nde imali süratle devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.

Dicle Elektrik Usulsüz Enerji Kullanımı ile Mücadele Ediyor
Kültürpark Gölet Temizleniyor
Konak, 11 Ülkeden Gençleri Ağırladı

Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Göynük Mahallesi’nde üretimi süratle devam eden yol ve kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.

Kemer için birinci günkü heyecan ve azimle hizmet etmeye devam ettiklerini söz eden Kemer Belediye Lideri Necati Topaloğlu, Gün geçtikçe değişen ve daha çağdaş hale gelen Göynük Mahallesi’nde devam eden çalışmalar sırasında özveri ile çalışan belediye çalışanını de selamlayarak kolaylıklar diledi.

Göynük Mahallesi 3006 ile 3017 sokaklarda 1000 metrekarelik yol ve kaldırım çalışmalarının en kısa müddette tamamlanması planlanıyor.

Başkan Topaloğlu yaptığı açıklamada, Kemer’de alt ve üst yapı çalışmalarının son süratiyle devam ettiğini belirterek, Kemer halkına en uygun biçimde hizmet etme uğraşı içerisinde olduklarını söyledi. “Halkımız için üretmeye ve hizmet etmeye devam ediyoruz. Göynük mahallemizi hak ettiği yere taşıyoruz. Mahallemiz daha çağdaş bir görünüme kavuşuyor. Yol, kaldırım, çalışmalarımız süratle devam ediyor. Çalışmalarımızı en kısa müddette tamamlayarak halkımızın kullanımına kazandıracağız. Kemer halkı bize güvenmeye devam etsin.” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: