Güçlü PSM’den Notre Dame de Paris Müzikaline Özel Anneler Günü Kampanyası

HomeKültür & Sanat

Güçlü PSM’den Notre Dame de Paris Müzikaline Özel Anneler Günü Kampanyası

Aşka dair her hissin muazzam besteler ve etkileyici koreografilerle Victor Hugo’nun ölümsüz aşk kıssası Notre Dame'ın Kamburu’ndan uyarlanan ve bir sefer daha Kuvvetli PSM’de

Kılıçdaroğlu: Beni istediğiniz gibi eleştirebileceksiniz
İndirimli alışveriş günlerinde ortaya çıkan kargo dolandırıcılığına dikkat !
Birevim’den Bir İlk: Çevre Dostu Tasarruf Finansmanı

Aşka dair her hissin muazzam besteler ve etkileyici koreografilerle Victor Hugo’nun ölümsüz aşk kıssası Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan ve bir sefer daha Kuvvetli PSM’de, Türkiye’deki sanatseverlerle buluşan “Notre Dame De Paris” müzikali Anneler Günü’ne özel kampanyasıyla eşsiz bir kutlama fırsatı sunuyor. Notre Dame de Paris müzikalinin kampanya biletleri 14 Mayıs’a kadar alınabilecek ve 21 Mayıs’a kadar sahnelenecek tüm seanslarda geçerli olacak. %20 indirim fırsatı sunan kampanya ‘’Anneler Günü’ne Özel İndirim’’ kategorisiyle üç adet ve üzeri bilet alımında geçerli olacak.

İlk defa sahnelendiği 1998 yılından bu yana izleyicileri büyüleyen İtalyan müellif ve kompozitör Richard Cocciante ile efsanevi Fransız bestekar Luc Plamondon’ın uyarlamasıyla sahneye taşınan Victor Hugo’nun ölümsüz aşk kıssası Notre Dame’ın Kamburu’ndan uyarlanan Notre Dame de Paris müzikali, harika sahne dizaynının yanında 30 kişilik dev takımı, hayranlık uyandıran renkli koreografileriyle aşkın efsanevi öyküsünü özgün lisanı Fransızca olarak 21 Mayıs’a kadar Şiddetli PSM Turkcell Sahnesi’nde sergileyecek. 

5 Mayıs’ta gerçekleştirilen birinci gösteriminden bu yana izleyiciler tarafından ağır ilgiyle karşılanan Notre Dame de Paris müzikalinin kampanya biletleri 14 Mayıs’a kadar alınabilecek ve 21 Mayıs’a kadar sahnelenecek tüm seanslarda geçerli olacak. %20 indirim fırsatı sunan kampanya ‘’Anneler Günü’ne Özel İndirim’’ kategorisiyle üç adet ve üzeri bilet alımında geçerli olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: