Hazal Filiz Küçükköse ‘Üvey Anne’ oldu

HomeKültür & Sanat

Hazal Filiz Küçükköse ‘Üvey Anne’ oldu

Yaz döneminde atv ekranına gelecek olan "Üvey Anne" dizisinin başrolü hoş oyuncu Hazal Filiz Küçükköse oldu.

İngiliz bakanın panik dolu anları! Bir anda sığınaklara koştular
İnatlaşmanın temelinde aile ile ilgili olumsuz yaşantıların etkisi var
Besin Alerjisi Tedavisinde Erken Tanışma Dönemi

Yaz döneminde atv ekranına gelecek olan “Üvey Anne” dizisinin başrolü hoş oyuncu Hazal Filiz Küçükköse oldu. Hazal Filiz Küçükköse, ‘Üvey Anne’ dizisinde başarılı, zeki, cazip, bir o kadar da haset olan Serap karakterine hayat verecek.

İzleyiciler, Serap karakterinin hayattaki maksatları için 3 çocuk babası Faruk’u elde etmeye çalışmasını görecek. Daha evvel açıklanan ve Faruk karakterine hayat verecek olan Kutsi’nin dışında, öbür sürpriz isimlerin de savlı üretimin takımına dahil olması bekleniyor.

Çok yakında Muğla’da sete çıkması planlanan dizi, kıssasıyla her yaştan insanın kalbine dokunacak.

Yapımcılığını H. Hakan Eren’in üstlendiği ONN Medya imzalı ‘Üvey Anne’nin senaryosunu Yasemin Kırbaş kaleme alıyor. Gerçek bir kıssadan esinlenerek projelendirilen dizinin direktör koltuğunda ise Yasemin Türkmenli oturuyor.

Üvey Anne çok yakında atv’de başlıyor.

 

Serap Karakter Tahlili:

Muğla’da, Beyzade ailesinin yanında yetişmiş olan Serap, besleme bir annenin kızı olarak dünyaya geldiği için içinde daima bir eziklik hissiyle büyümüştür.  Her ne kadar Beyzadeler tarafından hor görülmese de hayata bir sıfır yenik başladığının farkındadır. Lakin o, ilahi sistemin kendisinden esirgediği statüyü, gerekirse tırnaklarıyla hafriyata kazıya elde etmeye kararlıdır!

Serap, daha çocuk yaşlarında sorun çıkarmayıp “iyi” göründüğünde hedeflerine daha kolay ulaştığını fark etmiştir. Feyza ve Leyla’ya duyduğu kıskançlığı bastırarak sevecen görünmek zorunda kalması vakitle onda refleks haline gelmiş ve annesi dışında kimse içindeki hasedi fark etmemiştir.

Bir gün o da Feyza ve Leyla üzere olabilmek için hem okumalı hem de varlıklı ve asil bir adamla birlikte olmalıdır ona nazaran.  Bu yüzden okullarını dereceyle bitirip güzel eğitim alır ve Feyza’nın eşi Faruk Gencer’in seramik fabrikasında çalışmaya başlar.  Onların kalbur üstü etraflarına girmek, hayallerini süsleyen koca adayını bulmak için âlâ bir fırsattır. Lakin gönül dediğin aklın planlarından bağımsızdır ve Serap, Farukların müştemilatında yetişmiş olan tıpkı yazgısı paylaştığı Cem’e âşık olur. Evet Cem avukattır ve geleceğinin çok parlak olacağı belirlidir fakat onun bunu bekleyecek vakti yoktur ve Serap için para kadar kıymetli olan bir şey daha vardır: Asalet!

Cem için beslediği hislerinin üstüne hiç düşünmeden toprak atar ve genç adamı yüz üstü bırakarak gerçek maksadına kilitlenir Serap. Lakin o Gencerlerin dünyasından nemalanmayı planlarken Feyza’nın vefatı, maksadını Faruk’a çevirmesine sebep olur. Hiç tanımadığı birini elde etmektense yakından tanıdığı Faruk’u elde etmek amacına daha kolay ulaşmasına sebep olacaktır. Evet gönlü asil, güçlü, genç birini arzulamıştır lakin hayatta dört dörtlük olan ne vardır ki? Üstelik Faruk kendisinin olmasa da etrafındaki bütün bayanların etkilendiği bir erkektir. Feyza ile aşklarına tanıklık ettiğinden olsa gerek Serap onların konutuna yerleşene kadar aklından bile geçirmemiştir bunu. Lakin artık, istediği tüm imkanları elinde tutan Faruk’u kaçırmak aptallık olacaktır ve o asla aptal bir bayan değildir!

Hayat planlarında üç çocuklu bir adam hiç olmamıştır Serap’ın ancak bazen koşullara ayak uydurmak gerekir ve bu Serap’ın en âlâ becerdiği şeydir. Çocukların “dünyalar yeterlisi Serap ablası” olmak da elini ziyadesiyle güçlendiriyordur.

Serap Faruk’u en hassas noktasından, yani çocuklarından tavlamayı amaçlar. Alışılmış seksapalitesinin, temiz görünen yüzünün, çevirdiği entrikaların ve annesi Mukaddes’in de bu mevzuda büyük katkıları olacaktır!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: