İmamoğlu, seçim sonuçlarının ardından İBB’de toplantıya katıldı! Herkes aynı yorumu yaptı

HomeUncategorized

İmamoğlu, seçim sonuçlarının ardından İBB’de toplantıya katıldı! Herkes aynı yorumu yaptı

14 gündür seçim çalışmaları nedeniyle izinde olan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı ve İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, bu sabah bir paylaşım yaptı. İmamoğlu "Sabaha kadar sürdürdüğümüz siyasi mücadelenin ardından İstanbul'da rutin İBB yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik." dedi. Bu paylaşımın altına birçok kullanıcı "Kürkçü dükkanına dönebildiniz" şeklinde yorumlar yaptı.

Muharrem İnce’nin adaylıktan çekilmesi sosyal medyanın gündeminde: İşte ilk tepkiler
Fenerbahçe’de olağanüstü hal! Jorge Jesus Portekiz’e giderken Ali Koç aradı… Galatasaray kazanınca…
İbrahim Kalın ‘barışın anahtarını’ açıkladı… Rusya’dan çarpıcı Türkiye vurgusu

İBB Başkanı aynı zamanda Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Yardımcısı Adayı Ekrem İmamoğlu, bir süredir seçim çalışmaları nedeniyle izne çıkmıştı. Süreç boyunca tüm Türkiye’yi adım adım gezen ve mitingler yapan İmamoğlu, seçim akşamı da yine aktif bir rol oynadı.

“RUTİN TOPLANTIMIZI YAPTIK”

Gece boyu siyasi mücadele verdiklerini belirten İmamoğlu, bu sabah da İBB’de yönetim kurulu toplantısına katıldı. Paylaşımda ise şu ifadeler yer aldı: “Ankara’da sabaha kadar sürdürdüğümüz siyasi mücadelenin ardından, İstanbul’da rutin İBB yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdik. İstanbul için kısa, orta ve uzun vadeli planlarımızı ele aldık. İstanbul’a yoğun hizmet trafiğimiz artarak sürecek.”

“KÜRKÇÜ DÜKKANI”

Bu paylaşım kısa sürede çok sayıda beğeni ve yorum aldı. Tweet’in altında ise birçok kullanıcı İmamoğlu için “Kürkçü dükkanına dönebildiniz” şeklinde yorumlar yaptı.

İşte o paylaşımlardan bazıları:

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: