Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman Derbent İlkokulu Folklör Grubu öğrencilerini konuk etti

HomeKültür & Sanat

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman Derbent İlkokulu Folklör Grubu öğrencilerini konuk etti

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından düzenlenen minikler halk oyunları yarışında birinci olan Derbent İlkokulu Folklör Grubu öğrencilerini konuk etti.

Kemer Belediyesi Haziran ayı meclis toplantısı yapıldı
ABD’nin faaliyeti Türkiye’ye tehdit
Dereceye girenlere ödül Başkan Erhan Kılıç’tan

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Gençlik ve Spor Vilayet Müdürlüğü tarafından düzenlenen minikler halk oyunları müsabakasında birinci olan Derbent İlkokulu Folklör Grubu öğrencilerini konuk etti.

 

 

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, Kartepeli çocukların yanında olmaya devam ediyor. Lider Kocaman, okullar ortası düzenlenen folklör müsabakasında üst üste iki kere birinci olan Derbent İlkokulu Folklör Takımı öğrencilerini konuk etti.

 

KOCAMAN MİNİKLERLE SOHBET ETTİ

Kartepe Kahvaltı Evi’nde Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’ın konut sahipliğinde düzenlenen programa Derbent İlkokulu Müdürü Musa Taşçı, öğretmenler, veliler, öğrenciler katıldı. Lider Kocaman program boyunca Kartepeli miniklerle sohbet etti.

 

GÖZLERİNDEKİ PARILTI HİÇ BİTMESİN

Kartepeli miniklere muvaffakiyetler dileyen Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman “Derbent İlkokulu Folklör Takımı öğrencileri ile buluştuk; çok keyifli ve memnun bir gün geçirdik. Gözlerindeki parıltı; yüzlerinizdeki tebessüm hiç bitmesin hoş evlatlarım. Kartepemizin evlatlarının her vakit yanında olduk bundan sonrada olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: