Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman,14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle bir ileti yayınladı

HomeGündem

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman,14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle bir ileti yayınladı

Dünyayı daha yaşanılabilir hale getiren annelerimiz için bugün; onlara vazgeçilmez varlığımız olduklarını göstermek için bir fırsat günüdür.

‘BİLGİ Talent Fest’ öğrencileri iş dünyasıyla buluşturdu
Halk ve Belediye El Ele Verdi: Üreticiler İmeceyle Yollarına Kavuştu
Muğla Büyükşehir Seçimde Hasta ve Engelli Nakil Araçları ile Görev Başında

Başkan Kocaman bildirisinde;

Dünyayı daha yaşanılabilir hale getiren annelerimiz için bugün; onlara vazgeçilmez varlığımız olduklarını göstermek için bir fırsat günüdür. Anneler günü; affediciliğin ve fedakârlığın pınarı annelerimizin sadece muhtaçlık duyduklarında değil her vakit yanlarında olduğumuzu, emeklerinin boşa gitmediğini gösterme günüdür.

Karşılıksız sevginin, şefkatin tükenmez kaynağı annelerimiz; bizi millet yapan kıymetlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında en çok hisseye sahiptir. Bizlerde sevgiye, hoş ahlaka, fazilete, düzgünlüğe dair hasletlerin temelini annelerimiz atar.

Bu his ve kanılarla, başta ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri olmak üzere bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sıhhat, huzur ve mutluluklar diliyorum.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: