Kartepe Sokaklarında TOGG Rüzgarı

HomeGündem

Kartepe Sokaklarında TOGG Rüzgarı

Türkiye'nin birinci yerli arabası TOGG ile Kartepe sokaklarında dolaşan Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, tek sözle tabir ediyorum “mükemmel” açıklamasında bulundu.

Sosyal Girişimciler ve Yerel Yönetim Birimleri Nilüfer’de buluştu
Başkan Özyiğit, “Siyasi tercihi ne olursa olsun Yenişehir ailesi daima yan yana duracak”
Soyer: “Beşinci senesinde kardeşliğimiz yeniden doğacak”

Türkiye’nin birinci yerli arabası TOGG ile Kartepe sokaklarında dolaşan Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, tek sözle ifade ediyorum “mükemmel” açıklamasında bulundu. 

KOCAMAN SÜRÜŞ YAPTI

Türkiye’nin birinci yerli arabası TOGG ile Kartepe sokaklarında dolaşan Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, aracı test etmenin yanı sıra kalitesini de yakından inceledi. Lider Kocaman, tek sözle tabir ediyorum “mükemmel” dedi.

TOGG’A BÜYÜK İLGİ

Kartepe genelinde TOGG ile sürüş tecrübesi yaşayan Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman’a hemşehrileri de büyük ilgi gösterdi. TOGG’u yakından görenler bu fırsatı kaçırmadılar. Aracı yakından inceleyen Kartepeliler hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

İKİNCİ İHTİLALİN İSMİDİR TOGG  

Hemşehrilerinin TOGG’a gösterdikleri ilgiye eşlik eden Lider Kocaman, “Mükemmel olarak yapılan TOGG, çok lüks, çok kaliteli inanılmaz bir heyecan yaşıyorum. Türkiye Cumhuriyeti’nin tarihine damga vuracak “Devrim” arabasından sonra ikinci ihtilalin ismidir TOGG.. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere projede emeği geçen herkese gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: