Kocaman “Afetlerde Hijyen” Panelinde Konuştu

HomeGündem

Kocaman “Afetlerde Hijyen” Panelinde Konuştu

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, KOÜ Kartepe Turizm Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen 1. Milletlerarası Otelcilik Sanayisinde Hijyen Araştırmaları Kongresi’ne katıldı.

Abdullah Özdemir’den depremzedelere yapılan saygısızlığa tepki: İnsanlıkla siyaseti karıştırmamak gerekiyor
Yenişehir Belediyesi, Dünya Çevre Günü etkinlikleriyle farkındalık yaratacak
TÜİK işsizlik oranı açıklandı mı? TÜİK 2023 Mart ayı işsizlik oranı ne?

Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, KOÜ Kartepe Turizm Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen 1. Memleketler arası Otelcilik Sanayisinde Hijyen Araştırmaları Kongresi’ne katıldı.

KOÜ Kartepe Turizm Meslek Yüksek Okulu tarafından düzenlenen 1. Memleketler arası Otelcilik Sanayisinde Hijyen Araştırmaları Kongresi’ne katılan Kartepe Belediye Lideri Av.M.Mustafa Kocaman, afetlerde salgın riskine karşı toplum sıhhatini muhafazanın ne derece değerli olduğunu “Afetlerde Hijyen” bahisli panelde, asrın felaketi sonrasında etraf sıhhati ve hijyenini korumak ismine yapılan çalışmaları anlatarak vurgulandı.

ÇOK DEĞERLİ BİR BAŞLIK

Kocaeli Üniversitemizle birlikte her vakit iş birliği ve irtibat halindeyiz. Bilime ve gençlerimize katkı verecek her projeye ortak olmaktan gurur duyuyoruz. Afetler bilhassa de sarsıntı maalesef ülkemizin bir gerçeği. 06 Şubat’ta çok acı deneyimler yaşadık. 11 vilayetimizde canlarımızı kaybettik. Ciğerimiz yandı. Zelzelede hijyen gerçeğini de deneyimledik. Ömrün sıhhatle devam edebilmesi için zelzele kronolojisinde kurtarma, barıma ve yemekten sonra hijyenin ne kadar kıymetli olduğunu gördük. O yüzden bu panel çok manalı ve değerli. Katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Hiçbir afetin yaşanmaması dileklerimle” açıklamasında bulundu.     

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: