Kurtuluş Kuş’un “Aslan Gibi” Müziği Mahzen Media Etiketiyle Yayınlandı

HomeMagazin

Kurtuluş Kuş’un “Aslan Gibi” Müziği Mahzen Media Etiketiyle Yayınlandı

Türkiye'nin sevilen isimlerinden Kurtuluş Kuş, "Aslan Gibi" isimli yeni müziğini Mahzen Media etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

Alper Erözer’in Yeni Şarkısı “Yalan Hikaye” Dinleyicilerle Buluştu!
Baran Yılmaz ‘Yakma’ ile karşınızda!
Nova Norda; “Ne İstediğimi Bulmak İstedim”

Türkiye’nin sevilen isimlerinden Kurtuluş Kuş, “Aslan Gibi” isimli yeni müziğini Mahzen Media etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu. Kelam ve müziği kendisine ilişkin olan müziğin aranjesi Mustafa Ceceli’ye, mix ve mastering’i ise Koray Püskül’e ilişkin.

“Aslan Gibi” müziği, aşkın acısı ve unutulmaz anıların hüznüne yer veren bir müzik olarak öne çıkıyor. Müziğin kelamları epey dokunaklı ve dinleyenlerin hislerine tercüman oluyor. Direktörlüğünü Ecem Gündoğdu’nun üstlendiği müziğin görüntü klibi de Mahzen Fabrick Youtube kanalında müzikseverlerle buluştu.

Kurtuluş Kuş, “Aslan Gibi” müziğinde kendine mahsus usulünü sürdürüyor ve dinleyenleri farklı bir müzik seyahatine çıkarıyor. Müzik, dijital müzik platformlarından dinlenebilir. 

Dinleyicilerin büyük beğeniyle karşıladığı “Aslan Gibi” müziği, Kurtuluş Kuş’un müzikal mesleğinde kıymetli bir yere sahip olacak üzere görünüyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: