Lider Arslan Gençlerle Buluştu

HomeGündem

Lider Arslan Gençlerle Buluştu

Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, “Söz Gençlerin” gençlik buluşmasında Şükrü Tunar Kültür Merkezi'nde gençlerle bir ortaya gelerek soruları yanıtladı.

Hilal İle Yıldızın Gölgesinde Cumhuriyetimiz 100 Yaşında
Prof. Dr. Havva Kök Arslan: “Dünyanın gözü Türkiye’de, seçimlerde…” “2023 Genel Seçimleri global çapta önemli”
Halkbank 85. yaşını kutluyor

Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, “Söz Gençlerin” gençlik buluşmasında Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gençlerle bir ortaya gelerek soruları yanıtladı.

 

“Söz Gençlerin” gençlik buluşmasında kahve eşliğinde yapılan soru-cevap sohbet ortamında gerçekleşti. 3 saat süren programda gençlerin soruları tek tek yanıtlandı. Gençlerin kelamlarına ve ilgisine değer verdiklerini bu buluşmalarını önemsediklerini belirten Edremit Belediye Lideri Selman Hasan Arslan, gençlere daha hoş bir gelecek hazırlamak için çalıştıklarını kaydetti. Lider Arslan, “6 Şubat’ta ülkemizi derinden sarsan, yaralayan 11 vilayetimizi etkileyen Kahramanmaraş merkezli sarsıntıda depremzedelere Edremit Belediyesi olarak birinci günden itibaren el uzatmak, onların yaralarını sarmak için fevkalade bir çalışma sergiledik. Edremit bu performansıyla bir tarih yazdı. Edremit’in bu kadar öne çıkmasının nedeni doğal ki Edremit gençliğinin performansıdır. Yardımların hazırlanması, paketlenmesi ve araçlara yüklenmesinde yüzlerce Edremitli genç fevkalade bir performans sergiledi. Bizim onur ve gururumuz oldunuz. Belediyemiz ve Edremit halkı ismine sizlere şükranlarımı sunuyorum. Edremit’te projelerimizin değerli kısmını gençler için yaptık.” dedi.

Ardından Lider Selman Hasan Arslan, CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Serkan Sarı ve Millet İttifakı Milletvekili Adayı Burak Dalgın ile birlikte gençlerden gelen soruları yanıtladı. Gece sonunda gençlerle özçekim yapan Lider Arslan, programa katılan CHP Balıkesir Milletvekili Adayı Serkan Sarı, Millet İttifakı Balıkesir Milletvekili Adayı Burak Dalgın, CHP Edremit İlçe Lideri Deniz Onur Özcan, Uygun Parti Edremit İlçe Lideri Oğuzhan Cıvgaz, Deva Partisi Edremit İlçe Lideri Tevfik Çelik, Düzgün Parti Balıkesir Milletvekili Adayı Hasret Ural, katılan gençlere ve emek verenlere teşekkür etti. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: