Lider Sandıkçı, “Annelerimiz büyük gönülleri ve fedakâr ruhları ile sürekli yanımızdadır”

HomeGündem

Lider Sandıkçı, “Annelerimiz büyük gönülleri ve fedakâr ruhları ile sürekli yanımızdadır”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, anneleri kahvaltı programında ağırladı.

Menderes’te Anneler Unutulmadı
Lider Batur: 14 Mayıs’ta hepimiz kazanacağız
Çevreyi Koruyan Anneye Hediyesi İnegöl Belediyesi’nden

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, anneleri kahvaltı programında ağırladı. 

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, 14 Mayıs Anneler Günü münasebetiyle ilçedeki anneler ve çocukları kahvaltı programında ağırladı. Programda anneleri çiçeklerle karşılayan Lider İbrahim Sandıkçı, anneler ve çocuklarla yakından ilgilendi. Tüm annelerin Anneler Günü’nü tebrik eden, anneler ve çocuklarla tek tek sohbet eden Lider İbrahim Sandıkçı, onların talep ve tekliflerini dinledi. Lider İbrahim Sandıkçı, programda anneler ve çocuklara birbirinden hoş armağanlar armağan etti.

“Annelerimiz, bizlere cüret verirler”

Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, programda gerçekleştirdiği konuşmada annelerin fedakâr bir ruha ve şefkat dolu bir kalbe sahip olduğunu belirterek, annelerin toplumsal ömür içerisinde yer edindiği değeri vurguladı. Lider İbrahim Sandıkçı, “Annelerimiz, aziz gönülleri ve fedakâr ruhları ile hep yanımızdadır. Annelerimiz, pürüzlerle dolu hayat içerisinde şartsız yanımızda olurlar ve bizlere yürek verirler. Bizleri sevgi ve şefkat dolu kalpleriyle büyüten, uygun bir insan olarak yetiştirmek ismine uğraş eden, itimat ve dayanaklarını her vakit hissettiğimiz değerli annelerimiz, uygun ki varsınız” diye konuştu. 

Başkan Sandıkçı Anneler Günü’nü Kutladı

Anneler Günü’nün temsili bir gün olduğunu söz eden Lider İbrahim Sandıkçı, ebediyen annelerin yanında olduklarını belirterek, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Lider İbrahim Sandıkçı, “Annelerimizin bizim hep gözümüzün parıltısı olduğunu ve Anneler Günü’nün bizler için yalnızca temsili bir günden ibaret olduğunu söylemek istiyorum. Bizler ebediyen annelerimizin yanındayız. Hayır dualarına talibiz. Yüzlerinde tebessüm olmaya, gönüllerindeki saf sevgiyle tinimizi anlamlandırmaya ve huzurla doldurmaya talibiz. Hayatın her safhasında yanımızda olan, varlıklarıyla hayatımıza mana katan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyor, sıhhat, sıhhat ve rahmet dolu bir ömür diyorum” halinde konuştu.

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa AK Parti Samsun Milletvekili Adayı Ersan Aksu, Canik Belediye Lideri İbrahim Sandıkçı, Eşi Selma Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Lideri Mahmut Gençay, AK Parti Canik İlçe Bayan Kolları Lideri Fatma Donbay, anneler ve çocuklar katıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: