Michelin Türkiye “Türkiye’nin En Düzgün İşverenleri’ Listesinde

HomeEkonomi

Michelin Türkiye “Türkiye’nin En Düzgün İşverenleri’ Listesinde

Dünyanın önde gelen mobilite şirketlerinden biri olan Michelin’in Türkiye operasyonu Michelin Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından sertifikalı lokal ve milletlerarası patronların dahil olduğu araştırmada ‘Türkiye’nin En Uygun İşverenleri’ listesine girdi.

Egeli ihracatçılar yeşil bir dünya için çalışıyor
Üsküdar’da Kentsel Dönüşüm Coşkusu
Sözcü Kalın ‘hangi partiye olursa olsun’ diyerek tepki gösterdi: Saldırıları kınıyoruz

Dünyanın önde gelen mobilite şirketlerinden biri olan Michelin’in Türkiye operasyonu Michelin Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından sertifikalı mahallî ve memleketler arası patronların dahil olduğu araştırmada ‘Türkiye’nin En Uygun İşverenleri’ listesine girdi. 

Dünyanın önde gelen mobilite şirketlerinden biri olan Michelin’nin Türkiye operasyonu Michelin Türkiye’nin kurum kültürü ve çalışan memnuniyeti konusunda sürdürdüğü çalışmalar, mahallî ve memleketler arası birçok kurum ve kuruluş tarafından taçlanmaya devam ediyor. Michelin Türkiye, Great Place to Work sertifikalı mahallî ve milletlerarası patronların dahil olduğu araştırmada ‘Türkiye’nin En Âlâ İşverenleri’ listesine girdi. 

Great Place to Work Enstitüsü’nün yürüttüğü program kapsamında kurum kültürü ve çalışan memnuniyeti ölçümleme emeliyle gerçekleştirilen anket araştırmaları sonrasında Michelin Türkiye, geçtiğimiz yıl “Great Place To Work” yani “Harika İşyeri” sertifikası almaya hak kazanmıştı. Bu yıl Great Place To Work Enstitüsü tarafından gerçekleştirilen ve sertifikalı lokal ve milletlerarası patronların dahil olduğu Türkiye’nin en uygun patronları 2023 araştırmasında Türkiye’nin En Düzgün Patronları listesi açıklandı ve Michelin Türkiye Türkiye’nin En Âlâ İşverenleri’ listesine dahil oldu.

Michelin Kümesi beşerler, kârlılık ve gezegen ortasında en yeterli dengeyi sağlayarak sürdürülebilir büyüme hedeflerken, beşere hürmet Michelin’in temel prensiplerinden birini oluşturuyor. Çeşitliliğe hürmetin ferdî mutluluğa ve kolektif performansa katkıda bulunduğu bir kurum kültürünü teşvik eden Michelin Kümesi, tüm çalışanlar için eşit fırsatlar ve eşit muamele prensibinin yanı sıra her türlü ayırımcılıkla çaba taahhüdünü güçlü bir biçimde ortaya koyuyor.  

Michelin Türkiye İnsan Kaynakları Yöneticisi Pınar Erçal konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “Türkiye’nin En Âlâ İşverenleri” listesine girdiğimiz için çok memnunuz. Beşere hürmet ve olağanüstü bir kurum kültürü oluşturmak, Michelin’de tüm aksiyonlarımızın merkezinde yer alıyor. Michelin Türkiye olarak eksiksiz çalışan tecrübesini tüm süreçlerimizde odakta tutmaya devam ederek, yakaladığımız bu ivmeyi sürdürmeye kararlıyız” dedi. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: