On binler Atatürk Kent Meydanı’nda bir ortaya geldi

HomeGündem

On binler Atatürk Kent Meydanı’nda bir ortaya geldi

Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı Adayı, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun miting için geldiği Aydın Atatürk Kent Meydanı'na on binlerce Aydınlı akın etti.

İzmir afetlere hazırlıklı olacak
Başkan Büyükakın uluslararası öğrencilere seslendi: Ne zaman ihtiyacınız olursa bir Tahir amcanız var
Emirates, Dubai Airshow 2023’te 58 milyar dolarlık geniş gövdeli uçak siparişi verdi

Millet İttifakı’nın 13. Cumhurbaşkanı Adayı, CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun miting için geldiği Aydın Atatürk Kent Meydanı’na on binlerce Aydınlı akın etti.

Başkan Çerçioğlu, “Her vakit söylüyorum; iki kırmızı çizgimiz var: Bayrak ve vatan”

Mitingin açılış konuşmasını yapan Aydın Büyükşehir Belediye Lideri Hasret Çerçioğlu, “14 yılda Aydın’da hiçbir çocuk karnı aç yatağa girmedi, hiç kimse soğuktan üşümedi; zira bizler varız. Türkiye’nin en başarılı belediye liderleri bizim liderlerimiz. Her vakit vatandaşımızın yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi.
 
Bugüne kadar daima çiftçinin ve köylünün yanında olduklarını kaydeden Lider Çerçioğlu, “Özellikle bayan kooperatiflerimize tam takviye verdik. Bayan kooperatiflerimizin ürettiği eserleri, kentimizdeki 13 Halk Ege Et şubesinde sizlerle buluşturduk. Bayanlarımız da elde ettikleri bu gelirleri çocuklarının eğitiminde; bilhassa de kız çocuklarının eğitiminde kullandı. Daha bunun üzere birçok toplumsal belediyecilik uygulamasını gerçekleştirdik. Her vakit söylüyorum; iki kırmızı çizgimiz var: Bayrak ve vatan” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: