Pehlivan’dan Anneler Günü bildirisi

HomeGündem

Pehlivan’dan Anneler Günü bildirisi

Anneler Günü münasebetiyle bir ileti yayımlayan Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, "Doğumdan itibaren hayatın her anında evlatları için yaşayan, koruyan, kollayan ve sevgi dolu yürekleri ile bizleri yetiştiren annelerimiz için ne yapsak azdır.

Çevreyi Koruyan Anneye Hediyesi İnegöl Belediyesi’nden
Gölcük Belediye Lideri Ali Yıldırım Sezer, Anneler Günü vesilesiyle yayınladığı bildirisinde, “Karşılıksız sevginin, merhametin ve fedakârlığın timsali annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun” dedi
Lider Gürün Anneler Günü’nü Kutladı

Anneler Günü münasebetiyle bir ileti yayımlayan Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, “Doğumdan itibaren hayatın her anında evlatları için yaşayan, koruyan, kollayan ve sevgi dolu yürekleri ile bizleri yetiştiren annelerimiz için ne yapsak azdır. Bizim en büyük zenginliğimiz olan tüm annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum” dedi.

Anneler Günü münasebetiyle bir bildiri yayımlayan Menemen Belediye Lider Vekili Aydın Pehlivan, iletisinde şu sözlere yer verdi:

Doğumdan itibaren hayatın her anında evlatları için yaşayan, koruyan, kollayan ve sevgi dolu yürekleri ile bizleri yetiştiren annelerimiz için ne yapsak azdır. Annelerimiz, bizim en büyük zenginliğimizdir. Bizler, Peygamberimiz Hazreti Muhammed’in (S.A.V.) ‘Cennet annelerin ayakları altındadır’ hadisini kendisine şiar edinen, anneleri baş tacı kabul eden, ‘ana üzere yar olmaz’ diyen, anneye hürmeti temel alan, anneliği dünyanın en müstesna mertebesi olarak gören bir kültür ve geleneğin temsilcileriyiz.

Sevgiyi temelde ele alan annelerimiz, bizler için dünyanın en değerli varlıklarıdır. Annelerimiz, bizleri canından, ruhundan, özünden bir modül olarak görüp, tüm hayatlarını bizim hayatımızın daha yeterli olması için harcayan nadide çiçeklerdir. Baş tacımız, birinci öğretmenimiz, birinci hamimiz, sığınağımız, gücümüz olan annelerimiz, şefkat dolu yürekleriyle, sağlıklı, huzurlu ve barış dolu bir toplum yaşantısının tesis edilmesinde de değerli rol oynamaktadır.

Bu his ve niyetlerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi Zübeyde Hanım, şehit ve gazi annelerimiz, sarsıntı bölgesinde rahmeti rahmana uğurladığımız annelerimiz olmak üzere her türlü zorluğa fedakârca göğüs geren şefkat ve huzur pınarlarımız tüm annelerimizin Anneler Günü’nü yürekten kutluyorum.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: