QTerminals Antalya, “Toroslar’dan Akdeniz’e” projesiyle 400 öğrenciyi limanda ağırladı

HomeGündem

QTerminals Antalya, “Toroslar’dan Akdeniz’e” projesiyle 400 öğrenciyi limanda ağırladı

QTerminals Antalya, Deniz Ticaret Odası (DTO) işbirliğinde hayata geçirilen “Toroslardan Akdeniz’e” projesi kapsamında Antalya’daki çeşitli okullardan öğrencileri ağırladı

İZDENİZ’in ilk seferinde doluluk oranı yüzde 90’a ulaştı İzmir-Midilli hattında sezon açıldı
Yatırımlar sürdürülebilir olursa Türkiye yüzyılı kruvaziyerin yüzyılı olabilir!
QTerminals Antalya Limanı, Seven Seas Navigator ve Le Jaques Cartier lüks yolcu gemilerini ağırladı

QTerminals Antalya, Deniz Ticaret Odası (DTO) işbirliğinde hayata geçirilen “Toroslardan Akdeniz’e” projesi kapsamında Antalya’daki çeşitli okullardan öğrencileri ağırladı. QTerminals Antalya, limanı ziyaret eden yaklaşık 400 öğrenciyi denizcilik bölümü hakkında bilgilendirirken, onların bölüme ait sorularını yanıtladı.

QTerminals Antalya ve DTO işbirliğinde hayata geçirilen “Toroslar’dan Akdeniz’e” projesi kapsamında Antalya’daki 12 okuldan toplam 367 öğrenci ve 24 öğretmen limanda ağırlandı. Proje kapsamında QTerminals Antalya yöneticileri, 367 öğrenciye; denizcilik ve limanın günlük rutin işleri konusunda eğitici ve öğretici bilgiler verdi, öğrencilerden gelen soruları yanıtladı. 

“Toroslar’dan Akdeniz’e” projesi kapsamında QTerminals Antalya Limanı’nı; Aksu Boztepe Ortaokulu, Aksu Hacıaliler Ortaokulu, Döşemealtı Osman Ali Cingöz Ortaokulu, Döşemealtı Üst Karaman Perge Rotary Ortaokulu, Kepez 100. Yıl Ortaokulu, Kepez Başköy Ortaokulu, Kepez Ersoy Ortaokulu, Kepez Göçerler Ortaokulu, Kepez Hüseyin Ak Ortaokulu, Kepez Ortaokulu, Kepez Süleyman Demirel Ortaokulu ve Kepez Varsak Şelale Ortaokulu’ndan öğrenciler ziyaret etti. 

QTerminals Antalya Limanı’nda öğrenciler dolu dolu bir gün geçirdi

QTerminals Antalya yöneticileri, öğrencileri QTerminals Antalya Limanı’nın özellikleri ve limanda gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgilendirdi. Konteyner süreçlerini ekranlar üzerinden canlı olarak gösteren ve sistem üzerinden anlatan QTerminals Antalya yöneticileri, öğrencilere alanda uygulamalı eğitim de verdi. Yük gemileri, konteyner ve elleçlemelerle ilgili bilgi verilen öğrencilere daha sonra Muvaffakiyet Sertifikası, Nutuk ve Atatürklü set ikram edildi. Toplam 12 okuldan 367 öğrenci ve 24 öğretmenin ağırlandığı Toroslar’dan Akdeniz’e projesi öğrencilerin ziyaretiyle tamamlandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: