Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis Hizmetlerini Başlatıyor

HomeTeknoloji

Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis Hizmetlerini Başlatıyor

Schneider Electric, endüstriyel işletmelerin dijital dönüşüm seyahatlerini desteklemek ve hızlandırmak üzere stratejik planlama ve uygulamaları içeren Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis hizmetlerini tanıttı.

Koç Holding’in Dijital Dönüşüm Uygulamaları Dünya Ekonomik Forumu Tarafından En İyi Örnekler Arasında Gösterildi
İBB’ye “Yılın Dijital Lideri” ödülü
Alibaba.com’un İlk “Verified Müşteri Etkinliği” Tempo BPO İş Birliği ile Raffles Otel’de Gerçekleşti
  • Schneider Electric, endüstriyel işletmelerin dijital dönüşüm seyahatlerini desteklemek ve hızlandırmak üzere stratejik planlama ve uygulamaları içeren Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis hizmetlerini tanıttı.
  • Şirketin başka tüm faaliyetlerinde olduğu üzere bu yeni servisleri de global tecrübe ve lokal uzmanlıkla, işletme düzeyinde sürdürülebilirlik, endüstriyel performans, dijital operasyon ve güç idaresi amacıyla gerçekleştirilecek. 

Enerji idaresi ve otomasyonda dünya çapında uzman olan Schneider Electric, Endüstriyel Dijital Dönüşüm Danışmanlığı ve Servis hizmetlerini tanıttı. Uzmanlaşma odaklı bu global hizmetler, endüstriyel işletmelerin geleceğe hazır, yenilikçi, sürdürülebilir, tesirli ve uçtan uca bir dijital dönüşüm gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere tasarlandı.

Endüstriyel dijitalleşme için kanıtlanmış ve ölçeklenebilir bir metodolojiye dayanan bu servisler, keşif, teşhis, strateji, tasarım, uygulama ve daima müşteri muvaffakiyetini içeriyor. Böylelikle endüstriyel işletmeler, operasyonel verimlilik, işgücü yetkilendirmesi, sürdürülebilirlik, güç verimliliği, varlık optimizasyonu ve siber güvenlik başta olmak üzere stratejik maksatlar kapsamında yüksek bir tesir elde etmek üzere Schneider Electric’in endüstriyel yazılımlarıyla desteklenen derin endüstriyel ve güç alanındaki uzmanlığından yararlanabiliyor.

 

Bu yeni jenerasyon hizmetleri değerlendiren Schneider Electric Endüstriyel Otomasyon Hizmetleri Kıdemli Lider Yardımcısı Marc Fromager, “Başarıyla yürütülen bir endüstriyel dijital dönüşüm, lokal muhtaçlıkları destekleyecek kadar çevik bir global vizyon gerektirir. Bu türlü programlar, sağlam siber güvenlikle desteklenen verimlilik, sürdürülebilirlik ve çalışan yetkilendirmesini kapsar. Bu doğrultuda, öncü güç idaresi ve otomasyon teknolojimiz ve yazılımlarımız tarafından desteklenen sayısız bölümdeki eşsiz dijital dönüşüm tecrübemizle Schneider Electric olarak bu alandaki liderliğimizi kanıtlamış durumdayız. Bu tecrübesi ve bilgi birikimini farklı sanayilere aktarmak ve böylelikle global çapta kıymetli bir muhtaçlığa cevap sunmak üzere hayata geçirdiğimiz yeni servislerimiz, global gruplarımızın tam takviyesiyle mahallî uzmanlar tarafından sağlanacak ve endüstriyel dönüşümü hızlandıracaktır” dedi.

Schneider Electric, müşterilerine yönelik endüstriyel dijital dönüşüm hizmetlerinin yanı sıra dünyanın farklı noktalarındaki akıllı fabrikaları ve dağıtım merkezleri ile de endüstriyel gelişimde değerli bir role sahip. Şirket, Dünya İktisat Forumu tarafından 4. Endüstriyel İhtilal (4IR) Advanced Lighthouse mükafatı ile birden fazla fabrikası ödüllendirilen nadir şirketlerden biri. Dünya İktisat Forumu tarafından belirlenen ve Deniz Fenerleri (Lighthouses) olarak kabul edilen fabrikalar, kuvvetli finansal, operasyonel ve sürdürülebilirlik maksatları doğrultusunda operasyonlarını, bedel zincirlerini ve iş modellerini dönüştürmek üzere 4IR teknolojisini pilot uygulamadan büyük ölçekli entegrasyona dönüştürebilmiş tesisler olarak global gelişime liderlik ediyor.  

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: