Sürükleyici aile draması “Smother” yeni dönemiyle ekranlara dönüyor

HomeKültür & Sanat

Sürükleyici aile draması “Smother” yeni dönemiyle ekranlara dönüyor

Sürprizlerle dolu İrlanda draması “Smother”, sırlarla dolu üçüncü dönemiyle Haziran ayında BBC First ekranlarında olacak.

SANKO Kurucusu Sani Konukoğlu anısına düzenlenen ‘Gazi Oyunları’ başladı
25 ülkeden 280 sporcu Yenişehir Avrupa Triatlon Kupası’nda mücadele etti
Dört tarafı müzikle çevrili bir adada, cümbüşü Kendine Has festival! Kendine Has Babylon Soundgarden 24 – 25 Haziran’da!

Sürprizlerle dolu İrlanda draması “Smother”, sırlarla dolu üçüncü dönemiyle Haziran ayında BBC First ekranlarında olacak.

Gerilim dolu aile draması “Smother”, 6 kısımdan oluşan üçüncü dönemiyle geliyor. Dervla Kirwan’ın Val karakterine hayat verdiği dizide, geçmişteki trajik olaylar Val’in ve ailesinin peşini bırakmıyor. En küçük kızı Grace’in vefatıyla yıkılan Val, zeki ve karizmatik bir psikolog olan Dr. Paul McFarlane’in amacı oluyor. Paul, Val’in damarına basarak nasıl bağımlılık yaratacağını ve benlik hissini nasıl zayıflatacağını çok uygun biliyor. Annelerinin bu savunmasız tavrı karşısında şok olan kız kardeşler Jenny ve Anna, hayatını kaybeden küçük kız kardeşleri Grace’e tam olarak ne olduğunu bulmaya karar veriyor. Kız kardeşler anneleri Val’i Paul’un yıkıcı tesirinden kurtarmak için gayret ederken, ailelerinin sakladığı karanlık sırlar ve bunların yıkıcı sonuçları gün yüzüne çıkıyor. “Smother” yeni döneminin birinci kısmıyla 27 Haziran Salı günü saat 21.00’de BBC First’te izleyiciyle buluşuyor. 

BBC First, sevilen üretimlerini izleyiciyle buluşturmaya devam ediyor. Bir küme isimli tıp pataloğunu husus alan, Emilia Fox ve David Caves’in başrolde yer aldığı dizi “Silent Witness” da 26’ıncı dönemiyle hayranlarıyla buluşuyor. Birbirinden farklı hadiseleri inceleyen dizi 14 Haziran Çarşamba günü saat 21.00’de BBC First ekranlarına geliyor. 

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: